Dekanat I Trójcy Świętej w Będzinie

Dziekan: ks. Andrzej Stępień

Wicedziekan: ks. Zygmunt Skipirzepa

Ojciec duchowny: ks. Włodzimierz Skoczny

 

Będzin, Parafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego

Będzin, Parafia pw. św. Barbary

Będzin, Parafia pw. św. Siostry Faustyny

Będzin, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Będzin, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Będzin, Parafia pw. Nawiedzenia NMP

Będzin, Parafia pw. Świętej Trójcy

Dekanat II św. Jana Pawła II w Będzinie

Dziekan: ks. Grzegorz Rozpończyk

Wicedziekan: ks. Piotr Pilśniak

Ojciec duchowny: ks. Jan Piekarski

 

Będzin, Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej

Będzin-Łagisza, pw. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Będzin-Grodziec, Parafia pw. bł. Honorata Koźmińskiego

Będzin-Grodziec, Parafia pw. św. Katarzyny

Preczów, Parafia pw. bł. Michała Kozala BM

Psary, Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Sarnów, Parafia pw. Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza

Strzyżowice, Parafia pw. NMP Królowej Świata

Dekanat III św. Stanisława BM w Czeladzi

Dziekan: ks. Janusz Grela

Wicedziekan: ks. Jarosław Wolski

Ojciec duchowny: ks. Józef Handerek

 

Czeladź, Parafia pw. Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

Czeladź, Parafia pw. św. Mateusza Ap.

Czeladź, Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej

Czeladź, Parafia pw. św. Stanisława BM

Czeladź, Parafia pw. św. Wojciecha BM

Wojkowice, Parafia pw. św. Antoniego z Padwy

Wojkowice-Żychcice, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Dekanat IV NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej

Dziekan: ks. Andrzej Stasiak

Wicedziekan: ks. Andrzej Gliszta

Ojciec duchowny: ks. Antoni Nowak

 

Dąbrowa Górnicza, Parafia pw. św. Barbary

Dąbrowa Górnicza, Parafia pw. Chrystusa Króla

Dąbrowa Górnicza, Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca NMP

Dąbrowa Górnicza, Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Dąbrowa Górnicza, Parafia pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Dąbrowa Górnicza, Parafia pw. NMP Anielskiej

Dąbrowa Górnicza, Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła Ap.

Dekanat V św. Antoniego z Padwy w Dąbrowie Górniczej

Dziekan: ks. Bronisław Chaładyn

Wicedziekan: ks. Zdzisław Reterski

Ojciec duchowny:  o. Radosław Kramarski OFMConv

 

Dąbrowa Górnicza-Gołonóg, Parafia pw. św. Antoniego z Padwy

Dąbrowa Górnicza, Parafia pw. św. Jadwigi Królowej

Dąbrowa Górnicza, Parafia pw. NMP Królowej Polski

Dąbrowa Górnicza-Ujejsce, Parafia pw. NMP Matki Kościoła

Dąbrowa Górnicza, Parafia pw. NMP Zwycięskiej

Dąbrowa Górnicza, Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego

Dekanat VI Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dąbrowie Górniczej

Dziekan: ks. Zbigniew Książek

Wicedziekan: ks. Marcel Magott

Ojciec duchowny: ks. Jerzy Małota

 

Dąbrowa Górnicza-Łęka, Parafia pw. NMP Częstochowskiej

Dąbrowa Górnicza-Łosień, Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Dąbrowa Górnicza-Strzemieszyce Wielkie, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Dąbrowa Górnicza-Strzemieszyce Małe, Parafia pw. NMP z Góry Karmel

Dąbrowa Górnicza-Tucznawa, Parafia pw. Przemienienia Pańskiego

Dąbrowa Górnicza-Ząbkowice, Parafia pw. św. Marii Magdaleny

Dąbrowa Górnicza-Ząbkowice, Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego

Dekanat VII NMP Wspomożycielki Wiernych w Jaroszowcu

Dziekan: ks. Marek Szeląg

Wicedziekan: ks. Jan Wieczorek

Ojciec Duchowny: ks. Marek Plebanek

 

Chechło, Parafia pw. Narodzenia NMP

Cieślin, Parafia pw. św. Stanisława BM

Jaroszowiec, Parafia pw. NMP Wspomożenia Wiernych

Klucze, Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy

Kwaśniów, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Rodaki, Parafia pw. NMP Częstochowskiej

Dekanat VIII NMP Nieustającej Pomocy w Jaworznie

Dziekan: ks. Józef Lenda

Wicedziekan: ks. Leszek Żurek

Ojciec duchowny: ks. Józef Gut

 

Jaworzno-Dąbrowa Narodowa, Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej

Jaworzno-Długoszyn, Parafia pw. Narodzenia NMP

Jaworzno-Niedzieliska, Parafia pw. św. Jana Kantego

Jaworzno-Osiedle Stałe, Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy

Jaworzno-Pieczyska, Parafia pw. św. Brata Alberta

Jaworzno-Szczakowa, Parafia pw. św. Elżbiety Węgierskiej

Dekanat IX św. Wojciecha i Katarzyny w Jaworznie

Dziekan: ks. Eugeniusz Cebulski

Wicedziekan: ks. Janusz Glanowski

Ojciec duchowny: ks. Stanisław Janicki

 

Jaworzno, Parafia pw. Świętych Wojciecha i Katarzyny

Jaworzno-Bory, Parafia pw. Miłosierdzia Bożego

Jaworzno-Byczyna, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Jaworzno-Ciężkowice, Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy

Jaworzno-Jeleń, Parafia pw. Świętego Krzyża

Jaworzno-Jeziorki, Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika

Jaworzno-Podłęże, Parafia pw. św. Barbary

Jaworzno-Sobieski, Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski

Jaworzno-Stara Huta, Parafia pw. św. Karola Boremeusza

Dekanat X św. Franciszka z Asyżu w Łazach

Dziekan: ks. Bronisław Waksmundzki

Wicedziekan: ks. Artur Przybyłko

Ojciec duchowny: ks. Jan Kierat

 

Dąbrowa Górnicza-Błędów, Parafia pw. Najświętszej Trójcy

Chruszczobród, Parafia pw. św. Stanisława BM

Ciągowice, Parafia pw. św. Bartłomieja Ap.

Grabowa, Parafia pw. św. Anny

Łazy, Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Łazy, Parafia pw. św. Michała Archanioła

Niegowonice, Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Rokitno Szlacheckie, Parafia pw. Miłosierdzia Bożego

Wysoka, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Dekanat XI św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu

Dziekan: ks. Henryk Chmieła

Wicedziekan: ks. Stanisław Parkita

Ojciec duchowny: ks. Stefan Rogula

 

Braciejówka, Parafia pw. Świętej Trójcy

Olkusz, Parafia pw. św. Andrzeja

Olkusz-Pomorzany, Parafia pw. św. Barbary

Olkusz, Parafia pw. Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza

Olkusz, Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Osiek, Parafia pw. NMP Królowej Świata

Dekanat XII św. Jana Chrzciciela w Pilicy

Dziekan: ks. Jacek Furtak

Wicedziekan: ks. Krzysztof Knap

Ojciec duchowny: o. Błażej Sówka OFM

 

Dzwono-Sierbowice, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Giebło, Parafia pw. św. Jakuba Ap.

Ogrodzieniec, Parafia pw. Przemienienia Pańskiego

Pilica, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty

Pilica-Biskupice, Parafia pw. Najświętszego Imienia Jezus

Ryczów, Parafia pw. Nawiedzenia NMP

Strzegowa, Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Dekanat XIII św. Jakuba Apostoła w Sączowie

Dziekan: ks. Marek Sendal

Wicedziekan: ks. Marek Wyjadłowski

Ojciec duchowny: ks. Mieczysław Raszewski

 

Bobrowniki, Parafia pw. św. Wawrzyńca

Dobieszowice, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Nowa Wieś, Parafia pw. św. Antoniego z Padwy

Pyrzowice, Parafia pw. Nawiedzenia NMP

Rogoźnik, Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej

Sączów, Parafia pw. św. Jakuba Ap.

Siemonia, Parafia pw. Wszystkich Świętych

Tąpkowice, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Dekanat XIV św. Macieja Apostoła w Siewierzu

Dziekan: ks. Janusz Rakoczy

Wicedziekan: ks. Ryszard Huczek

Ojciec duchowny:

 

Brudzowice, Parafia pw. Narodzenia NMP

Dąbie, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Ożarowice, Parafia pw. św. Barbary

Siewierz, Parafia pw. św. Macieja Ap.

Siewierz, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Targoszyce, Parafia pw. św. Mikołaja

Dąbrowa Górnicza-Trzebiesławice, Parafia pw. NMP Wspomożenia Wiernych

Wojkowice Kościelne, Parafia pw. św. Marcina

Zendek, Parafia pw. św. Stanisława BM

Żelisławice, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Dekanat XV Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie

Dziekan: ks. Sylwester Kulka

Wicedziekan: ks. Wojciech Kowalski

Ojciec duchowny: ks. Jan Światowiec

 

Bolesław, Parafia pw. Macierzyństwa NMP

Bukowno, Parafia pw. św. Andrzeja Boboli

Bukowno-Bór Biskupi, Parafia pw. NMP Wspomożycielki Wiernych

Bukowno-Stare, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Krzykawka, Parafia pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła

Dąbrowa Górnicza-Okradzionów, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Sławków, Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Dekanat XVI św. Barbary w Sosnowcu

Dziekan: ks. Włodzimierz Sęk

Wicedziekan: ks. Ryszard Migocki

Ojciec duchowny:

 

Sosnowiec, Parafia pw. św. Barbary

Sosnowiec, Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Sosnowiec, Parafia pw. św. Jacka

Sosnowiec, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Sosnowiec, Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP

Sosnowiec, Parafia pw. św. Stanisława BM

Sosnowiec-Bór, Parafia pw. Świętych Szymona i Judy Tadeusza

Dekanat XVII Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Sosnowcu

Dziekan: ks. Andrzej Cieślik

Wicedziekan: ks. Krzysztof Bendkowski

Ojciec duchowny: ks. Edward Darłak

 

Sosnowiec-Juliusz, Parafia pw. NMP Wspomożycielki Wiernych

Sosnowiec-Klimontów, Parafia pw. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Sosnowiec-Kazimierz, Parafia pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Sosnowiec-Porąbka, Parafia pw. NMP Częstochowskiej

Sosnowiec-Ostrowy Górnicze, Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy

Sosnowiec-Maczki, Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Dekanat XVIII św. Jadwigi Śląskiej w Sosnowcu

Dziekan: ks. Stefan Wyporski

Wicedziekan: ks. Tadeusz Grodek

Ojciec Duchowny: ks. Stanisław Gruca SCJ

 

Sosnowiec, Parafia pw. św. Floriana

Sosnowiec, Parafia pw. Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Sosnowiec, Parafia pw. św. Joachima

Sosnowiec, Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej

Sosnowiec, Parafia pw. NMP Różańcowej

Sosnowiec, Parafia pw. Podwyższenia Świętego Krzyża

Sosnowiec, Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego

Dekanat XIX św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu

Dziekan: ks. Andrzej Domagała

Wicedziekan: ks. Janusz Bochenek

Ojciec duchowny: ks. Adam Gołąb

 

Sosnowiec, Parafia pw. św. Alberta Chmielowskiego

Sosnowiec, Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika

Sosnowiec, Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty

Sosnowiec, Parafia pw. Matki Boskiej Szkaplerznej

Sosnowiec, Parafia pw. Nawiedzenia NMP

Sosnowiec, Parafia pw. św. Tomasza Ap.

Dekanat XX Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu

Dziekan: ks. Jan Gaik

Wicedziekan: ks. Jacek Kmieć

Ojciec duchowny: ks. Paweł Nowak

 

Sosnowiec, Parafia pw. św. Andrzeja Boboli

Sosnowiec, Parafia pw. Miłosierdzia Bożego

Sosnowiec, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sosnowiec, Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela

Sosnowiec, Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego

Sosnowiec, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Dekanat XXI Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sułoszowej

Dziekan: ks. Leszek Kołczyk

Wicedziekan: ks. Kazimierz Szczęsny

Ojciec duchowny: ks. Roman Patyk

 

Jerzmanowice, Parafia pw. św. Bartłomieja Ap.

Kosmolów, Parafia pw. NMP Częstochowskiej

Przeginia, Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela

Sąspów, Parafia pw. św. Katarzyny

Sułoszowa, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Zadroże, Parafia pw. św. Marcina

Dekanat XXII św. Katarzyny w Wolbromiu

Dziekan: ks. Zbigniew Luty

Wicedziekan: ks. Krzysztof Słomian

Ojciec duchowny: ks. Andrzej Białek

 

Bydlin, Parafia pw. św. Małgorzaty

Chlina, Parafia pw. św. Bartłomieja Ap.

Dłużec, Parafia pw. św. Mikołaja

Jeżówka, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Kąpiele Wielkie, Parafia pw. Miłosierdzia Bożego

Poręba Dzierżna, Parafia pw. św. Marcina

Szreniawa, Parafia pw. Narodzenia NMP

Wolbrom, Parafia pw. św. Katarzyny

Dekanat XXIII Podwyższenia Krzyża Świętego w Wolbromiu

Dziekan: Ks. Tadeusz Maj

Wicedziekan: ks. Andrzej Bil

Ojciec duchowny: ks. Piotr Markowicz

 

Gołaczewy, Parafia pw. św. Marii Magdaleny

Jangrot, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Mostek, Parafia pw. NMP Częstochowskiej

Poręba Górna, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

Ulina Wielka, Parafia pw. św. Katarzyny

Wolbrom, Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Zapowiedzi

  • 25.01 Kobiece spotkanie z mistyką
  • 25.01 Dąbrowa: jasełka Zespołu Szkół Katolickich
  • 25.01 Sosnowiec: nabożeństwo ekumeniczne
  • 25.01 Olkusz: spotkania Ruchu Czystych Serc
  • 27.01 Dzień Życia Konsekrowanego
Przejdź do kalendarza »

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.