Kalendarz wydarzeń

Kino wokół wartości

Piątek 29 wrzesień 2017 10:00 - 13:00

Przed nami kolejna już, ciesząca się dużym zainteresowaniem, edycja projektu KINO WOKÓŁ WARTOŚCI. Projekt, jak co roku, skierowany jest do księży, katechetów, młodzieży szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych i ma na celu skłonić młodego człowieka do refleksji nad sensem życia i budowania swojego życia w oparciu o trwałe, pewne i uniwersalne wartości. W ramach tegorocznej akcji zapraszamy młodzież na specjalne projekcje filmów do kina Helios w Sosnowcu (ul. Modrzejowska 32b).

W ramach programu w dniu: 29 września (piątek) o godz. 10.00 będą wyświetlane dla młodzieży filmy: LION. DROGA DO DOMU w reż. G. Davis’a i PONAD WSZYSTKO w reż. S. Meghie. Tegoroczne obrazy filmowe zaprezentowane w ramach projektu mają zwrócić uwagę odbiorcy na wartość ludzkiego życia, miłość i trudną, czasem dramatyczna drogę odnalezienia biologicznej rodziny.

Cena biletu to tylko 7 zł.

Zapisy do udziału w projekcie KINO WOKÓŁ WARTOŚCI należy kierować telefonicznie pod nr tel.: 512 804 485. Przy zgłoszeniu należy podać datę, tytuł filmu, na który grupa się wybiera, ilość osób biorących udział w projekcie, ilość opiekunów, nazwę szkoły i tel. kontaktowy. Bilety na seans filmowy kupujemy dla całej grupy w dniu projekcji w kasie kina. Bilety kupuje opiekun dla całej grupy.

Serdecznie zapraszamy księży, katechetów, nauczycieli, młodzież do udziału w projekcie. Jest to doskonała okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty myślowe i ubogacić się wewnętrznie.

Autor i koordynator projektu
KINO WOKÓŁ WARTOŚCI:

ks. Łukasz Pasternak i Kino Helios Sosnowiec

Wróć


 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.