Salezjański pakiet świąteczny

Data dodania: 2020.11.21

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzącym się w związku z restrykcjami sanitarnymi, Księża Salezjanie zorganizowali akcję „Salezjański Pakiet Świąteczny z dostawą do domu”.

Jest to propozycja skierowana do wiernych parafii pw. św. Rafała Kalinowskiego w Sosnowcu i okolic, którzy ze względu na epidemię nie wychodzą z domu, a chcieliby nabyć opłatki, świece wigilijne, ręcznie robione kartki świąteczne, kalendarz parafialny czy zdrapkę adwentową.

Jak to działa? Wybrane elementy można składać w pakiet, który później dostarczymy do domu. Po wybraniu tego, co chcemy kupić oraz ilości należy wysłać SMS lub telefonicznie skontaktować się z kl. Pawłem 663 003 501, by ustalić termin odbioru pakietu. Dzwonić można od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 16:30.

Informacje i ceny:

Świeca wigilijna – jest to świeca Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom CARITAS. Cena 7zł świeca mała, 18zł świeca duża;

Opłatki – na stół wigilijny. Opłatki są poświęcone. Cena 5zł. Cena ta obowiązuje przy zakupie w pakiecie. Kupując same opłatki w sklepiku parafialnym, składamy dobrowolną ofiarę.

Kartka świąteczna – kartki są wykonanie ręcznie przez młodzież naszego Oratorium. Cena 5zł. Cena obowiązuje przy zakupie w pakiecie. Kupując kartki w sklepiku parafialnym, składamy dobrowolną ofiarę.

Kalendarz – kalendarz ścienny na 2021 rok. Format A3. Kalendarz przedstawia zdjęcia z naszego kościoła.

Zdrapka Adwentowa – zdrapka, pod którą znajdują się zadania do wykonania dla całej rodziny w okresie Adwentu.

Szczegóły w linku

kl. Paweł Pełka SDB

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.