Rekolekcje karmelitańskie o radości

Data dodania: 2019.08.30

Siostry karmelitanki Dzieciątka Jezus zapraszają na rekolekcje, które będą okazją do wspólnego pochylenia się nad jednym z owoców Ducha Świętego – radością. Temat rekolekcji brzmi: „Aby radość moja w was była” (J 15,11a)

Jak otworzyć drzwi Komuś, kto we mnie mieszka? Czym jest rozeznawanie duchowe? Jak odróżnić głos Ducha od innych głosów? Czy chodzi o to, żeby „mieć” Ducha Świętego, czy żeby Duch Święty miał nas? Co mogę zrobić, aby jak najpełniej poddać się Jego działaniu?

Czego szukam: prawdziwej radości czy zadowolenia? Czy nie ulegam złudzeniu, że droga, która wiedzie przez trud i zmagania nie prowadzi do szczęścia? Gdzie szukam pociechy w moich trudnościach? Czy znajduję ją? Czy chodzi o to, żeby „mieć” Ducha Świętego, czy żeby Duch Święty miał nas? Co mogę zrobić, aby jak najpełniej poddać się Jego działaniu?

Jeżeli któreś z tych pytań rozbrzmiewa w Twoim sercu, jeżeli naprawdę chcesz znaleźć odpowiedź i nie boisz się zaryzykować pójścia w głąb – to zapraszamy właśnie Ciebie!

KOGO? wszystkich chętnych po ukończeniu 18 roku życia

GDZIE? tym razem w Polance Wielkiej k. Oświęcimia (Dom parafialny im. św. Jana Pawła II przy parafii pw. Niepokalanego Serca NMP)

KIEDY? rozpoczęcie w piątek 27 września o godz. 17.00, zakończenie w niedzielę 29 września ok. godz. 17.00.

JAK? poprzez SŁUCHANIE PANA w Słowie Bożym, Eucharystii, sakramencie Pojednania, adoracji Najświętszego Sakramentu oraz przez osoby posługujące i wspólnotę rekolekcyjną

ZGŁOSZENIA: do 17 września na adres mailowy makaria.kdzj@gmail.com lub telefonicznie: 602128206

Więcej informacji na stronie: www.karmelitanki.pl/sosnowiec

 

UWAGA!! Nie są to rekolekcje „powołaniowe”.
Zapraszamy każdą osobę, która pragnie pogłębić relację z Bogiem.
Na wszelkie pytania odpowiemy mailowo.


Czekamy na Ciebie i modlimy się
siostry karmelitanki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.