"Dzieci Maryi" zapraszają na wakacje

Data dodania: 2018.04.04

Diecezjalne Duszpasterstwo "Dzieci Maryi" zaprasza młodych ze szkół podstawowych na letni wypoczynek "Wakacje z Bogiem" do Poronina,  w terminie 26 czerwca - 05 lipca 2018 r.

Oferta ośrodka:  pokoje 2-, 3-, 4-osobowe, w każdym łazienka ,  wyżywienie - domowa kuchnia - 4 posiłki dziennie, świetlica z TV, DVD, stół do ping ponga i „piłkarzyki”, boisko do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną, duży teren z góralskim szałasem, możliwością grillowania, leżakowania, miejscem do zabaw w przestronnym ogrodzie z basenem.

W programie: ośrodek położony jest w centrum Poronina, w samym sercu Podhala,  co zapewnia szybki dostęp do wielu atrakcji: m. in. basenów termalnych, gdzie będziemy korzystać z kąpieli. Planujemy zwiedzanie Zakopanego, wyprawy na Rusinową Polanę oraz nad Morskie Oko. Odwiedzimy Krupówki i Pęksowy Brzyzek, a także Krzeptówki z sanktuarium M. B. Fatimskiej oraz Wielką Krokiew. Wspólne pogodne wieczory to ogniska, konkursy z nagrodami, gry i zabawy zespołowe, rozgrywki sportowe na zielonych boiskach.

Zapewniamy opiekę pedagogiczną, medyczną, jak i duchową, dlatego centrum każdego dnia stanowi Eucharystia, a także spotkania o tematyce religijno-wychowawczej oraz na wspólnej modlitwie.

Informacje i zgłoszenia - ks. Grzegorz Morawiec, tel. 698 477 944; e-mail: jeszuaa@gmail.com

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.