Foto

Groby Pańskie w diecezji

Fotografie Grobów Pańskich i Ołtarzy Wystawienia (ciemnic) z naszej diecezji, nadesłane przez parafie.

 

 

Czytaj więcej

Bożonarodzeniowe szopki w parafiach

Uaktualniona galeria nadsyłanych przez Państwa zdjęć szopek bożonarodzeniowych w kościołach naszej diecezji A.D. 2016.

 

Czytaj więcej

Pielgrzymka Będzin-Jasna Góra - fotorelacja

Od 23 do 25 sierpnia na Jasną Górę z Będzina zmierzała kolejna diecezjalna pielgrzymka. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z pielgrzymki w codziennie uaktualnianej galerii.

 

Czytaj więcej

Pielgrzymka Olkusz-Jasna Góra - fotorelacja

Od 9 (a w przypadku dwóch grup od 8) do 13 sierpnia na Jasną Górę zmierzała jubileuszowa, 25. diecezjalna pielgrzymka. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z pielgrzymki w codziennie uaktualnianej galerii. 

Czytaj więcej

Bożonarodzeniowe szopki w parafiach

Fotografie szopek bożonarodzeniowych w kościołach naszej diecezji A.D. 2015.

 

Czytaj więcej

Pielgrzymka Będzin-Jasna Góra - fotorelacja

23 sierpnia Mszą św. w kościele na będzińskiej Syberce rozpoczęła się druga z diecezjalnych pielgrzymek na Jasną Górę. 25 sierpnia pątnicy - wraz z grupami z Targoszyc, Siewierza oraz pierwszą diecezjalną pielgrzymką rowerową - dotarli na Jasną Górę, gdzie wieczorem wzięli udział w Mszy św. Część pątników pozostała w Częstochowie na środową uroczystość NMP Częstochowskiej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pielgrzymki.

Czytaj więcej

Pielgrzymka Olkusz-Jasna Góra - fotorelacja

13 sierpnia pielgrzymka dotarła na Jasną Górę. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z pielgrzymki w codziennie uaktualnianej galerii. Przypominamy też o możliwości przesyłania świadectw, które zostaną opublikowane na naszej stronie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytaj więcej

Procesje Bożego Ciała - Sosnowiec, Jaworzno i Targoszyce

Fotorelacje z procesji uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w parafii św. Stanisława w Sosnowcu, sanktuarium NMP Nieustającej Pomocy na Osiedlu Stałym w Jaworznie oraz z parafii św. Mikołaja w Targoszycach.

Czytaj więcej

Neokatechumenat ewangelizował na Syberce (03.05)

Fotorelacja z przedostatniego spotkania w ramach MISJI NA PLACACH - głoszeniu Dobrej Nowiny przez wspólnoty neokatechumenalne z naszej diecezji na będzińskim Osiedlu Syberka (plac przy przedszkolu nr 13). W czasie spotkania był głoszony Kerygmat o miłości Jezusa Chrystusa do grzesznika. Były śpiewy i tańce. Kilka osób skorzystało z możliwości sakramentu pojednania. Ostatnie spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 10 maja, o g. 16.

Czytaj więcej


 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.