Nowe Życie - kolejna edycja kursu

"Po kursie czuję się naprawdę wolna i wreszcie mam pokój w sercu. I wiem jak ma i jak będzie wyglądać moje dalsze życie. Moje nowe życie, po 44 latach. Chwała Panu" - napisała jedna z uczestniczek poprzedniej edycji kursu Nowe Życie. Kolejna edycja "czasu spotkania z Bogiem, który przychodzi i porusza serca" odbędzie się w dniach 30 września – 1 października w parafii NMP Nieustającej Pomocy w Sosnowcu (Ostrowy Górnicze, ul. Starzyńskiego 74). Zapisy na stronie: https://przyjacielejezusa.org/nowe-zycie/

Świadectwa uczestników wcześniejszych edycji kursu "Nowe życie":

Kurs dał mi przede wszystkim nadzieję i radość, że z Panem Jezusem mogę iść przez życie i pokonywać wszystkie trudności oraz, że zawsze mam oparcie w Panu Jezusie.

Marek

Na tym kursie otrzymałam pewność, ze Bóg mnie kocha taką jaką jestem, pomimo moich upadków i słabości. Doświadczyłam, że Bóg mnie kocha osobiście i wiem, że ten kurs był Jego osobistym zaproszeniem dla mnie. Poczułam się jakbym była Jego jedynym dzieckiem, i że jestem Jego ukochaną córeczką a On moim kochającym, opiekuńczym i czułym Ojcem. Dotarło do mnie, że Jezus umarł za mnie i zmartwychwstał za darmo, że nie mam żadnego długu. Teraz wiem, że to już leży w mojej inicjatywie żeby otworzyć się na Jezusa i Mu całkowicie zaufać. Otrzymałam pewność, że moje przyszłe wstąpienie do wspólnoty, o którym myślałam to dobry pomysł. Teraz tylko Alleluja i do przodu!

Ula, 25 lat

Otrzymałem moc duchowej przemiany do uzdrowienia relacji z moją rodziną, żoną, dziećmi. Inne spojrzenie na moje dotychczasowe życie, szersze otwarcie na stosunki z otoczeniem. Mniej brać więcej dawać siebie. Założyć mocny fundament i starać budować na nim życie bardziej otwarte na innych w łączności z Bogiem.

Jacek, 58 lat

DCNE nowe zycie ostrowy


 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.