Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago

Biuro Pielgrzymkowe Traveller z Chrzanowa oraz ks. Marek Bigaj zapraszają na samolotową diecezjalną pielgrzymkę do Fatimy w 100-lecie objawień Matki Bożej i sanktuarium św. Jakuba w Santiago de Compostela w dniach 17-24 maja 2017. W programie także Lizbona, Batalha, Alcobaca, Nazare i Obidos.

Cena pielgrzymki to 2000 zł. i 500 euro, w tym przeloty, objazd po Portugalii autokarem, 7 noclegów w hotelach ***, śniadania i obiadokolacje, opieka doświadczonego pilota/przewodnika, opłaty związane z realizacją programu (bilety wstępów, przewodnicy miejscy, systemy do oprowadzania), ubezpieczenie i podatek.

Zapisy i szczegółowe informace u ks. Marka Bigaja pod numerem tel. 506 021 548

PROGRAM:

1 DZIEŃ: Przelot do Lizbony. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do hotelu w FATIMIE. POBYT W SANKTUARIUM PRZEZNACZONY NA INDYWIDUALNE SKUPIENIE. Wieczorem procesja ze świecami. Obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do BATALHA - zwiedzanie Klasztoru Santa Maria da Vitória - gotyckiego arcydzieła, zaklasyfikowanego do listy międzynarodowych dziedzictw kultury UNESCO, następnie przejazd do ALCOBAÇA – zwiedzanie imponującego opactwa zbudowanego przez zakon Cystersów. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie w formie pakiet-box. Przejazd do SANTIAGO DE COMPOSTELA. Nawiedzenie Sanktuarium św. Jakuba. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do NAZARÉ położonego przy przepięknej, szerokiej, piaszczystej plaży nad rozległą zatoką otoczoną stromymi skałami. DZIEŃ PRZEZNACZONY NA WYPOCZYNEK. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do OBIDOS - zwiedzanie średniowiecznego miasteczka z charakterystycznym zamkiem otoczonym murami obronnymi. Przejazd na CABO DE ROCA - najdalej na zachód wysunięty punkt lądu stałego Europy. Następnie LIZBONA – ALFAMA – najstarsza, położona na wzgórzu część Lizbony, zwiedzanie, czas wolny. Przejazd do hotelu .Obiadokolacja i nocleg.

7 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do LIZBONY- stolicy Portugalii: Belém - Klasztor Hieronimitów, Wieża Belém, Pomnik Odkrywców, Kościół św. Antoniego. Zwiedzanie centrum LIZBONY: Baixa, Chiado, Bairro Alto. Obiadokolacja i nocleg.

8 DZIEŃ: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lotnisko. Wylot do Polski.

fatima


 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.