Zostań darczyńcą Szlachetnej Paczki

Data dodania: 2017.12.05

Program SZLACHETNA PACZKA oparty jest na udzielaniu mądrej pomocy. W SZLACHETNEJ PACZCE skupiamy się bezpośrednio na pomaganiu rodzinom, których trudności materialne wzięły się z ich niezawinionej biedy. Dzięki darczyńcom, którzy przygotowują paczkę dla wybranej rodziny, dostaje ona impuls do zmiany. SZLACHETNA PACZKA ma charakter ogólnopolski i w 2016 roku połączyła ze sobą aż 750 tys. osób!

Właśnie rozpoczął się najważniejszy moment projektu! Do 9-10 grudnia na www.szlachetnapaczka.pl można zaangażować się w pomoc potrzebującym. Dla Darczyńców jest to wyjątkowy czas, w którym mają okazję podzielenia się dobrem, i sprawienia, aby ich życie było bardziej wartościowe. Mogą poczuć swój wpływ i zmienić świat na lepsze – świat konkretnej rodziny i świat wokół siebie. Od tego, czy znajdziemy odpowiednią liczbę Darczyńców zależy skala naszej pomocy. Dla rodziny, paczka przygotowana jako dedykowana pomoc, to przede wszystkim impuls do tego, by walczyć o siebie i mimo trudności nie poddawać się.

Zapraszamy do zaangażowania się w roli Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI. Jest to idealny moment do zebrania grupy znajomych i integrowania się przy wspólnym przygotowaniu pomocy, która zmieni życie obdarowanej rodziny. Darczyńcy przygotowują paczkę według potrzeb konkretnej rodziny. W dniu FINAŁU SZLACHETNEJ PACZKI trafi ona bezpośrednio do wybranej przez Pana/Pani rodziny przynosząc jej wiarę i nadzieję na lepsze życie.

Bazę z opisami potrzebujących rodzin oraz więcej informacji można znaleźć na www.szlachetnapaczka.pl. Finał już w najbliższy weekend (9-10 grudnia), na terenie naszej diecezji wciąż czekają rodziny na swoich Darczyńców.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.