10 dni do Festiwalu Życia w Kokotku

Data dodania: 2018.06.22

Do Festiwalu Życia współorganizowanego przez naszą diecezję pozostało już tylko 10 dni. Organizatorzy informują, że cały czas można się zapisać. Poznaliśmy również zasady uczestnictwa jednodniowego.

Kokotek jest niemalże gotowy na przyjazd młodych. W czwartek poprzedzający Festiwal Życia zacznie powstawać ostateczna infrastruktura na przygotowanych wcześniej miejscach - m.in. wielki namiot na 2000 osób, namiot adoracji, prysznice i toalety. To jednak nie wszystko.

Jak możemy dowiedzieć się na stronie www.festiwalzycia.pl, cały czas można zapisać się na festiwal za pośrednictwem internetowego formularza rejestrcyjnego. W dodatku osoby, które zarejestrują się do 24.06 zaoszczędzą, po tym dniu udział w festiwalu będzie droższy o 30 zł. Co więcej, osoby zarejestrowane w systemie, już przez internet mogą zapisywać się na warsztaty.

Organizatorzy ujawnili również zasady uczestnictwa w części festiwalu. Na miejscu będą sprzedawane jednodniowe wejściówki w cenie 30 zł, które będą uprawniały do udziału we wszystkich punktach programu jednego dnia.

Nie może Was z nami zabraknąć!
Zarejestrujcie się
przez formularz na stronie
www.rejestracja.festiwalzycia.pl

ms

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.