Rekolekcje "149 godzin"

Data dodania: 2018.04.20

Czujesz, że żyjesz w duchowym letargu? Mówisz, że jesteś sobą, ale tak na prawdę nie jesteś pewien co to znaczy? Jesteś zmęczony otaczającą Cię powierzchownością? Życie biegnie do przodu i wciąż nie masz czasu dla siebie, dla rodziny i na to co najważniejsze?

Być może "149 godzin" to 7 dni, które są przygotowane właśnie dla Ciebie. To czas inspirujących konferencji, ciekawych i praktycznych warsztatów, czas na poznanie drugiego człowieka przy pysznej kawie, ale przede wszystkim jest to czas na poznanie i osobiste doświadczenie Boga. Każda godzina Twojego czasu jest dla nas cenna i staramy się ją dobrze zaplanować. Każdego dnia zapraszamy Cię więc na perfekcyjnie przygotowane konferencje mówione przez ludzi od lat żyjących z Bogiem, czerpiących z Pisma Świętego i życiowego doświadczenia, ukazujących praktyczny wymiar relacji z Bogiem. Będziemy poruszać takie tematy jak: FaceBÓG, Być PRO, czy Bóg w makroświecie. Zapraszamy Cię do dyskusji i wymiany myśli podczas popołudniowych spotkań z uczestnikami. Zapraszamy Cię do poszerzenia horyzontów podczas warsztatów, aktywności fizycznej, osobistej modlitwy i codziennej Mszy Świętej. Wieczorem natomiast, zaplanowaliśmy radosne uwielbienie przy instrumentach muzycznych oraz czas wolny na poznanie siebie nawzajem. Jeśli masz rodzinę, Twoje dzieci nie będą się nudzić! Równolegle z rekolekcjami dla dorosłych, dzieci mają zapewnioną opiekę, program warsztatowo-muzyczny oraz sportowy dostosowany do wieku. Wszystko to w pięknie położonym, pełnym zieleni ośrodku z dala od miast.

Zapraszamy Cię jeśli jesteś singlem lub jeśli masz rodzinę, jeśli wierzysz, nie wierzysz, wątpisz, szukasz, pragniesz czegoś więcej. Bądź pewien, że Bóg w tym czasie przemienia serca, przywraca wiarę, zaskakuje, odnawia i czyni cuda. Czuj się zaproszony!

Więcej o wydarzeniu/zapisy: 149.odnowa.org.pl, facebook.com/149godzin. Znajdziesz tam zdjęcia, opinie uczestników z poprzednich edycji, bloga 149 godzin, będziesz mógł odsłuchać nagranie o 149h wyemitowane na antenie Radia Em.

Termin: 8-14 lipca

Miejsce: Skorzeszyce k. Kielc

Organizatorzy: Sosnowieckie Wspólnoty Odnowy w Duchu Św., Fundacja Exodus

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.