Tydzień w diecezji

 

DIECEZJA SOSNOWIECKA

WYDARZENIA W BIEŻĄCYM TYGODNIU


18 IV - NIEDZIELA
III Niedziela Wielkanocna

Tydzień Biblijny
Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego

Sztafeta modlitw o powołania:
-
parafia pw. Zesłania Ducha Świętego w Dąbrowie Górniczej-Ząbkowicach


19 IV - PONIEDZIAŁEK
III tydzień Wielkanocy

Tydzień Biblijny

Sztafeta modlitw o powołania:
- parafia pw. NMP Wspomożycielki Wiernych w Dąbrowie Górniczej-Trzebiesławicach

Dyżury w Stałym Konfesjonale w Sosnowcu:

8.30 - 10.00   ks. Robert Szulczewski
10.00 - 11.00   Penitencjarz diecezjalny
11.00 - 12.30   ks. Kazimierz Syrek
15.00 - 18.00   Penitencjarz diecezjalny
  


20 IV - WTOREK
III tydzień Wielkanocy

Tydzień Biblijny

Sztafeta modlitw o powołania:
- parafia pw. św. Mikołaja w Dłużcu

Dyżury w Stałym Konfesjonale w Sosnowcu:

8.30 - 9.30   Penitencjarz diecezjalny
9.30 - 11.00   ks. Krzysztof Szybalski
11.00 - 12.30   Penitencjarz diecezjalny
15.00 - 16.30   ks. Paweł Rozpiątkowski
16.30 - 18.00   ks. Michał Borda
  


21 IV - ŚRODA
III tydzień Wielkanocy

Tydzień Biblijny

Sztafeta modlitw o powołania:
- parafia pw. NSPJ w Dobieszowicach

Dyżury w Stałym Konfesjonale w Sosnowcu:

8.30 - 10.00   ks. Grzegorz Koss
10.00 - 11.30   Penitencjarz diecezjalny
11.30 - 12.30   ks. Andrzej Cieślik
15.00 - 16.30   ks. Dawid Kuczek
16.30 - 18.00   Penitencjarz diecezjalny
  


22 IV - CZWARTEK
III tydzień Wielkanocy

Tydzień Biblijny

Sztafeta modlitw o powołania:
- parafia pw. NSPJ w Dzwono-Sierbowicach

Wydarzenia:

- Parafia pw. NMP Królowej Polski w Dąbrowie Górniczej (godz. 18:00):
Msza św. z nabożeństwem do św. Rity i oddaniem czci jej relikwiom.

Dyżury w Stałym Konfesjonale w Sosnowcu:

8.30 - 10.00   ks. Janusz Bochenek
10.00 - 11.00   Penitencjarz diecezjalny
11.00 - 12.30   ks. Tomasz Nowak
15.00 - 16.30   Ojcowie Franciszkanie
16.30 - 18.00   Penitencjarz diecezjalny
  

Dzień imienin: Łukasza
Obchodzą księża: Pisz


23 IV - PIĄTEK
Uroczystość św. Wojciecha
Głównego patrona Polski

Tydzień Biblijny

Sztafeta modlitw o powołania:
- parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Gieble

Wydarzenia:

- Parafia pw. św. Marcina w Zadrożu (godz. 17:30):
Droga krzyżowa, a po niej Msza św. o Duchu Świętym, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu

Dyżury w Stałym Konfesjonale w Sosnowcu:

8.30 - 9.30   ks. Adam Gołąb
9.30 - 11.00   Penitencjarz diecezjalny
11.00 - 12.30   Księża Sercanie
15.00 - 16.30   ks. Dariusz Karoń
16.30 - 18.00   Penitencjarz diecezjalny
  

Uroczystość tytułu kościoła:
pw. św. Wojciecha w Czeladzi i Jaworznie

Dzień imienin: Wojciecha
Obchodzą księża: Koryto, Kowalski, Stach, Tkacz, Wosik

Dzień imienin: Jerzego
Obchodzą księża: Dębski, Małota


24 IV - SOBOTA
III tydzień Wielkanocy

Tydzień Biblijny

Sztafeta modlitw o powołania:
- parafia pw. św. Marii Magdaleny w Gołaczewach

Wydarzenia:

-

Dyżury w Stałym Konfesjonale w Sosnowcu:

8.30 - 11.00   Penitencjarz diecezjalny
11.00 - 12.30   ks. Krzysztof Szybalski
17.00 - 18.00   ks. Stanisław Kołakowski
  

Dzień imienin: Grzegorza
Obchodzą księża: Mirosławski, Nalepa


25 IV - NIEDZIELA
IV Niedziela Wielkanocna

Tydzień modlitw o powołania

Sztafeta modlitw o powołania:
- parafia pw. św. Anny w Grabowej

Uroczystość tytułu kościoła:
pw. Dobrego Pasterza w Olkuszu i Sarnowie

Dzień imienin: Jarosława
Obchodzą księża: Kucharczyk, Kwiecień, Piekarz, Szlenzak

Dzień imienin: Marka
Obchodzą księża: Bigaj, Cuda, Gąsiorek, Łabuda, Sarlej, Sendal, Sołtysiak, Szeląg, Turlejski, Wyjadłowski, Zaręba


 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.